Pracownia Litoterapii Czechy 143B, Zduńska Wola | 

Terapia Holistyczna, ul. Królewska 19, Zduńska Wola | 

Kryształowa oferta

Biorezonans

Biorezonans, na którym pracuję to jedno z najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych. Jego działanie polega na ocenie kondycji organów oraz tkanek i szukaniu w nich zaburzeń, czyli patologii. W krótkim czasie mogę zbadać cały Twój organizm.

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze, które stracisz podczas standardowych wizyt u wielu specjalistów, kierujących Cię na kosztowne badania, na które czas oczekiwania jest absurdalnie wydłużony.

Należy wiedzieć, że każda komórka naszego ciała drga tzn. żyje z odpowiednią dla siebie częstotliwością. Biorezonans wychwytuje te częstotliwości dzięki specjalnym bioinduktorom, znajdującym się w słuchawkach. Za pomocą fal mózgowych, poprzez rdzeń kręgowy odczytuje dane z ciała. Jest w stanie dokładnie ocenić i nazwać dolegliwości, z którymi zmaga się człowiek.

Dodatkowym atutem tego urządzenia jest metaterapia, która polega na kierowaniu odpowiedniej częstotliwości na osłabiony organ, w celu jego wzmocnienia – przyjmuje on wzorzec narzuconej, życiowej wibracji, co wymusza jego prawidłowe zachowanie.

Metaterapia ma zdolność wyniszczania pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów, które bytują w niemal każdym organizmie, czego zupełnie nie jesteśmy świadomi! Powyższe patogeny są przyczyną wielu dolegliwości ze strony organizmu i często rzucają na człowieka cień choroby, która znika, kiedy tylko pozbędziemy się z ciała nieproszonych gości. W zależności od zaawansowania problemu, należy skorzystać średnia z 4-8 sesji biorezonanasowych, w celu wyniszczenia patogenów.

Warunkiem znacznej poprawy stanu zdrowia, bądź całkowitego wyzdrowienia jest stosowanie się do zasugerowanej przeze mnie terapii naturalnej, która w pierwszej kolejności polega na oczyszczeniu organizmu z toksyn, metali ciężkich, patogenów itp. oraz suplementacji lub kuracji ziołowej.

Aby odzyskać zdrowy organizm, należy stworzyć mu optymalne warunki do zdrowienia. Ciało ludzkie jest stworzone do uleczania się i regulacji wszelkich procesów w nim zachodzących. Dzisiejszy sposób życia, odżywiania się (gdzie jedzenia w jedzeniu jest coraz mniej), stres, problemy, pośpiech i zanieczyszczenia środowiska utrudniają nam funkcjonowanie i sprawiają, że zapadamy na coraz więcej schorzeń. Dlatego tak ważna jest świadomość tego, że należy dbać o nasze ciało, oczyszczać je i odżywiać, aby w pełni cieszyć się długim, zdrowym życiem.

Wskazaniem do biorezonansu są wszelkie dolegliwości ciała:

np. migreny, osłabiony układ immunologiczny, chroniczne infekcje, alergie, dermatozy, bóle różnego pochodzenia, depresja, zmęczenie i wyczerpanie, zaburzenia snu, stany zapalne, zaburzenia hormonalne, a nawet choroby: psychosomatyczne, zwyrodnieniowe, podeszłego wieku, autoimmunologiczne. Biorezonans dedykowany jest przede wszystkim dla dolegliwości związanych z zakażeniami pasożytniczymi, wirusowo-bakteryjnymi, grzybicznymi. Metaterapię zaleca się również jako terapię uzupełniającą przy nowotworach, złamaniach i urazach oraz jako wsparcie w medycynie sportowej.

Zakres badania obejmuje następujące układy:

  • Układ kostno-stawowy (kości, mięśnie, stawy)
  • Układ limfatyczny
  • Układ sercowo-naczyniowy (serce, żyły, tętnice)
  • Układ nerwowy (mózg, rdzeń nerwowy, podwzgórze, przysadka)
  • Układ moczowo-płciowy (nerki, pęcherz, jajniki, macica, jądra, prostata)
  • Układ oddechowy (płuca, tchawica, oskrzela)
  • Układ trawienny ( przełyk, żołądek, jelita)
  • Układ hormonalny ( tarczyca, grasica, nadnercza)
  • Układ odpornościowy
  • Narząd wzroku, słuchu i organy wspomagające

Biorezonans jest w stanie zbadać organizm na wielu poziomach – poczynając od tkanek, poprzez komórki po samą helisę DNA. Daje to bardzo precyzyjny wgląd w pracę naszego ciała.

Przeciwskazania:

Pomimo, że jest to zupełnie bezbolesna i nieinwazyjna metoda diagnostyczna, przeciwwskazaniem do badania jest: rozrusznik serca, przebyty w ciągu ostatnich 12 miesięcy zawał serca, wielokrotnie przebyty udar mózgu, stała pompa insulinowa, epilepsja, podejrzenie ciąży, stany lękowe, implanty elektroniczne, ślimakowe lub klipsy naczyniowe.

Przygotowanie do badania:

Bezpośrednio przed badaniem zaleca się nie spożywać posiłków przez 2 godziny i nie pić kawy przez 6 godzin. Niektóre produkty mogą zniekształcić wynik badania, dlatego warto delikatnie się przegłodzić.

Badanie biorezonanseem jest całkowicie bezbolesne i nieszkodliwe dla zdrowia.

Podczas wykonywanego badania, pacjent nie może nosić na sobie metalowych elementów i mieć przy sobie urządzeń elektromagnetycznych tj. telefon, zegarek, pasek z metalową klamrą, biużuteria itp.

Skanowanie całego organizmu trwa ok. 45 min., następnie zapoznanie się z markerami ciała i metaterapia ok. 45 min. Całe badanie trwa ok. 1 godz. 30 min.

Do 24 godz. po badaniu pacjent może, lecz nie musi, odczuwać dolegliwości związane z oczyszczaniem się organizmu z toksyn, metali ciężkich, pasożytów, niekorzystnych wirusów i bakterii. Mogą to być dolegliwości takie jak: lekki ból głowy, zwiększone pocenie się i wydalanie moczu, senność. Jest to naturalna reakcja ciała na proces oczyszczania. Zaleca się w tym czasie pić więcej wody (ze szczyptą soli), aby ułatwić i usprawnić zachodzące w ciele procesy.

Chcesz sprawdzić kondycję swojego ciała?

Napisz do mnie wiadomość sms (w ten sposób będzie nam łatwiej się komunikować i ustalić wszelkie szczegóły). Mój nr tel. 531 130 590. się mailowo: krysztalowa@proton.me lub poprzez konto Facebook’owe: Kryształowa.