Pracownia Litoterapii Czechy 143B, Zduńska Wola | 

Terapia Holistyczna, ul. Królewska 19, Zduńska Wola | 

Kryształowa oferta

BranSOULetki

zdjęcie Agata Sakiewa

Biżuteria jest dla mnie czymś więcej niż tylko ozdobą w codzienności. Od czasu kiedy zostałam litoterapeutą, czyli osobą, która zna terapeutyczne właściwości kamieni szlachetnych, wiem, że można wraz z modą przemycić w bransoletce nośnik energii, która będzie wspierać nasze potrzeby.

Lubię nazywać swoje rękodzieło – branSOULetka – soul z ang. oznacza dusza, czyli są to bransoletki z duszą, ponieważ wiem, że nie są to martwe przedmioty, lecz kryształy wypełnione wysokowibracyjnymi darami natury.

Oferuję przygotowanie specjalnie dla Ciebie takiej branSOULetki, która w swoim pięknym wnętrzu zawierać będzie energie, których wsparcia najbardziej potrzebujesz. Może w życiu brakuje Ci pewności siebie, albo motywacji, żeby coś zmienić, odwagi by stawić czoło problemom lub miłości, szczęścia, zadowolenia z życia…

Kryształowa branSOULetka
Kryształowa branSOULetka
Kryształowa branSOULetka

Personalizowana biżuteria może stać się Twoim przyjacielem przypominającym Ci o swoich dążeniach lub kompasem na drodze do celu.

Masz również pewność, że jest ona niepowtarzalna, zrobiona z troską i myślą o Tobie, a nie wybrana ze sklepowej półki, gdzie hurtowo przygotowywane są ozdoby dla mas.

Często miewamy problemy z wybraniem prezentu, który odzwierciedli intencje i uczucia względem najbliższych i przyjaciół. Kryształowa biżuteria może stać się wyjątkowym upominkiem, albo niespodzianką w ważnym dla Was dniu. Imieniny, urodziny, wesele lub nawet prośba o zostanie Rodzicami Chrzestnymi dla dziecka, to ważne wydarzenia w Waszym życiu, które może upiększyć Kryształowa bransoletka.

Kryształowa branSOULetka
Kryształowa branSOULetka
Kryształowa branSOULetka

Zadbałam również o to, aby każdy kamień szlachetny użyty w bransoletce zawierał szczegółowy opis swojego działania, a całość znajdowała się w uroczym, ekologicznym opakowaniu, ponieważ przyroda jest dla mnie bardzo ważna.

Poniżej przedstawiam Ci kilka moich Kryształowych realizacji.

Najczęściej zadawane pytania

Każdy z kryształów jest nośnikiem innej wspierającej energii. Dobór kamienia dopasowanego do Twoich potrzeb sprawi, że bransoletka będzie z Tobą pięknie rezonować i stanie się wsparciem w codzienności.

Pozwól, że zatroszczę się o Ciebie. Jestem certyfikowanym litoterapeutą, czyli osobą, która zna dobroczynny wpływ minerałów na zdrowie i emocje człowieka. Opowiedz mi, jakich energii wsparcia najbardziej potrzebujesz: miłości, zdrowia, obfitości, pewności siebie, siły do realizacji przedsięwzięć… Podpowiedz w jakich kolorach czujesz się dobrze i daj się zaskoczyć przygotowaną przeze mnie biżuterią.

Zanim przekażę Ci biżuterię, wyślę Ci zdjęcia moich propozycji. Kiedy zobaczysz swoją bransoletką musisz poczuć „WOW”! Będzie to znak, że do siebie pasujecie.

Poproszę Cię o zmierzenie obwodu swojego nadgarstka. Najlepiej zrobić to miarą krawiecką. Wówczas dopasuję bransoletkę idealnie do Twojej dłoni.

Wykonam Twoją bransoletkę w ciągu tygodnia. Jeśli zdarzy się, że zabraknie mi kryształów, które będą dla Ciebie odpowiednie, czas oczekiwania wydłuży się do 10 dni, dlatego, że będę musiała je zamówić. Z pewnością poinformuję Cię o tym wcześniej.

W zależności od wykorzystanych kryształów i dodatków, bransoletka może kosztować od 90 zł do 120 zł. Będzie ona zapakowana w zgrabne pudełeczko, otulona welurową sakiewką, towarzyszą jej karteczki z opisami oddziaływania kryształów.

Korzystam z przesyłek InPost: paczka wysłana do domu kosztuje 19,99 zł, a do paczkomatu 16,99 zł. Zwykle przesyłka dociera do klienta w ciągu doby, od momentu odebrania jej przez kuriera.

*Na terenie Zduńskiej Woli możemy umówić się na odbiór osobisty.

Najlepiej skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość sms lub WhatsApp, na nr tel. 531 130 590 lub poprzez messenger mojego Kryształowego profilu na facebooku. Ułatwi nam to płynną wymianę informacji i sprawną realizację Twojego zamówienia.

Płatność możesz wykonać przelewem tradycyjnym na: Kryształowa Agata Sakiewa, Czechy 143B, 98-220 Zduńska Wola. Nr konta: 67 1090 2705 0000 0001 5245 5000, w tytule przelewu proszę podaj swoje imię.

Możesz wybrać szybszą opcję, płatność blikiem na numer telefonu: Agata Sakiewa, nr tel. 531 130 590.

Jeśli będziemy miały możliwość się spotkać, możesz wybrać płatność gotówką.

Chcesz, abym stworzyła dla Ciebie personalizowaną branSOULetkę?

Napisz do mnie wiadomość sms (w ten sposób będzie nam łatwiej się komunikować i ustalić wszelkie szczegóły). Mój nr tel. 531 130 590. się mailowo: krysztalowa@proton.me lub poprzez konto Facebook’owe: Kryształowa.