Pracownia Litoterapii Czechy 143B, Zduńska Wola | 

Terapia Holistyczna, ul. Królewska 19, Zduńska Wola | 

Witaj, nazywam się Agata Sakiewa.

Jestem naturopatą, litoterapeutą i kosmetologiem.

zdjęcie Agata Sakiewa

W moim życiu udało mi się połączyć wszystkie swoje pasje i stworzyć przestrzeń, gdzie mogę je realizować.

Ukończyłam studia jako kosmetolog, ale nie pracuję w zawodzie. Lubię jednak wykorzystywać zdobytą wiedzę do produkcji kosmetyków naturalnych.

Już jako dziecko uwielbiałam zbierać kamienie, co zaowocowało tym, że w 2021 roku, dzięki otrzymanej dotacji z LGD „Podkowa” powstała Pracownia Litoterapii Kryształowa. Litoterapia to dział paramedycyny, który opisuje dobroczynny wpływ kryształów na emocje i ciało człowieka. Uwielbiam tworzyć personalną biżuterię z kamieni szlachetnych, która prócz pięknego wyglądu, potrafi zasilać energetycznie człowieka i wspierać jego dążenia. Szukam też nowych zastosowań terapeutycznych dla kryształów i każdy z moich kryształowych produktów tworzę własnoręcznie.

2023 rok uświadomił mi, że pragnę zmiany w życiu. Nieoczekiwanie wzrosła we mnie odwaga, aby stworzyć miejsce, gdzie będę w stanie wspierać osoby z problemami zdrowotnymi na drodze do lepszego samopoczucia. Tak powstał mój gabinet Terapii Holistycznej. Holistyczne podejście pozwala mi postrzegać człowieka jako ciało, umysł i duszę, a nie jedynie zlepek tkanek. Uważam, że szukając równowagi musimy uzdrowić się na wszystkich trzech poziomach swojego istnienia. W swojej pracy bazuję również na założeniach medycyny biofizykalnej, ponieważ uważam, że jest to kierunek, który jest przyszłością medycyny i szeroko pojętych terapii.

Kolejnym celem mojego rozwoju zawodowego jest uzyskanie facylitacji z Recall Healing, jest to odłam psychobiologii, który tłumaczy przyczyny powstawania chorób. Pokazuje nam, że tak naprawdę choroby ciała, są odzwierciedleniem chorób duszy. Udało mi się już ukończyć pierwszy stopień tego nurtu, będę spełniona jeśli uda mi się uzyskać kolejny.

Prywatnie żyję w szczęśliwej rodzinie, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i żoną wyjątkowego męża. Życie pozwala mi dostrzegać szczęście wszędzie tam, gdzie chcę je zobaczyć.