Pracownia Litoterapii Czechy 143B, Zduńska Wola | 

Terapia Holistyczna, ul. Królewska 19, Zduńska Wola | 

Kryształowa oferta

Recall Healing

Czym jest Recall Healing? Recall Healing lub zamiennie totalna biologia, to nurt psychobiologii, który tłumaczy przyczyny powstawania chorób w ciele, jako programy, wybrane przez mózg w celu naszego przetrwania.

Wiemy, że silne, negatywne emocje są źródłem problemów na poziomie ciała. Przewlekły stres lub gwałtowne zdarzenie o potężnym ładunku emocjonalnym zostają zepchnięte do naszej nieświadomości i przekazane w wybrane miejsce w ciele, tylko po to, aby człowiek mógł przeżyć. Dzieje się tak, ponieważ zadaniem mózgu jest troska o przetrwanie, a nie zajmowanie się sprawami psychiki.

W sytuacji wielkiego zagrożenia, mózg mobilizuje wszystkie swoje siły po to, aby dać Ci czas na reakcję: skupienie uwagi i rozsądne decyzje. Dopiero kiedy stresogenny czas mija i wydaje nam się, że sytuacja wraca do normy, przychodzi czas na pozbycie się zgromadzonego ładunku stresu, co objawia się w postaci choroby.

Istnieje kilka dróg oczyszczania się ciała z doświadczonej traumy, które wyznaczają prawa natury. Ich znajomość i rozumienie procesów uleczania ciała, daje możliwość uzdrowienia się z wielu dolegliwości.

Recall Healing nie stanie się rozwiązaniem dla każdego, ponieważ kluczowa jest tu kondycja całego organizmu. Jeśli mamy do czynienia z mutacjami genów, chorobami wrodzonymi lub wieloletnim zaniedbaniem ciała, które skutkuje nowotworem, to najpierw musimy zatroszczyć się o stworzenie ciału optymalnych warunków do zdrowienia, a nie wyłącznie pracować z emocjami.

Istnieje jednak szereg dolegliwości, które nie mają podłoża medycznego (wyniki badań nie odbiegają od normy), a mimo to człowiek „z czymś” się mierzy – i to jest ta przestrzeń dla pracy z emocjami! Ciężary nieuświadomione, na tle emocji odciskają swoje piętno w ciele i jeśli uda nam się je zrozumieć, uda nam się je odpuścić, a to prowadzi do uzdrowienia.

Jeśli mierzysz się z wyzwaniami, które nie mają podłoża medycznego, zapraszam Cię, porozmawiajmy!

Napisz do mnie wiadomość sms (w ten sposób będzie nam łatwiej się komunikować i ustalić wszelkie szczegóły). Mój nr tel. 531 130 590. się mailowo: krysztalowa@proton.me lub poprzez konto Facebook’owe: Kryształowa.