Pracownia Litoterapii Czechy 143B, Zduńska Wola | 

Terapia Holistyczna, ul. Królewska 19, Zduńska Wola | 

Blog: Kryształowe myśli

Spot promocyjny z Kryształową. Zapraszam do obejrzenia!

Niesamowite jest to, że czasem jedna decyzja jest w stanie wpłynąć na całe nasze życie…

Kiedy pod koniec 2021 roku dowiedziałam się o naborze wniosków na utworzenie własnej działalności gospodarczej, dzięki środkom z LGD Podkowa i otrzymaniu aż 80 tysięcy złotych na zakup niezbędnych sprzętów, dość niepewnie zabrałam się za tworzenie biznesplanu. Nie było to proste, ale dzięki wsparciu mojej kochanej i błyskotliwej Mamy oraz doradztwie niezastąpionych Pań z biura LGD udało mi się napisać wniosek spełniający kryteria naboru i otrzymać dofinansowanie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w krótkim czasie moje życie przewróci się do góry nogami.

1 grudnia 2022 roku oficjalnie rozpoczęłam działalność gospodarczą pod nazwą „Pracownia Litoterapii KRYSZTAŁOWA”. Zaczęłam robić to co kocham – wykonywać biżuterię z kamieni szlachetnych. W międzyczasie tak się wyuczyłam, że zostałam naturopatą i zaczęłam myśleć o poszerzeniu mojej kryształowej oferty, co zaowocowało tym, że dziś prowadzę również gabinet „Terapii Holistycznej KRYSZTAŁOWA”. Niedługo minie pierwszy miesiąc odkąd zrezygnowałam z pracy na etacie i jestem wreszcie wolnym, szczęśliwym, spełnionym człowiekiem!

Lecz los nie przestaje mnie zaskakiwać niespodziankami. Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez LGD Podkowa do wzięcia udziału w spocie promocyjnym, który pokazuje efekty ich pracy oraz działania przedsiębiorców na lokalnym rynku. Zapraszam do obejrzenia efektów naszej współpracy😊

Wykonawcy nagrania: Tribekk – Produkcja filmowa, telewizyjna i fotografia

Operacja pn.: Produkcja projektów realizowanych z PROW 2014-2020 na terenie LGD „Podkowa” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20220 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał opracowany przez Lokalną Grupę Działania „Podkowa”.